» Poradna » Web a internet

Problém s adwarem.

Zdravím, v poslední době se u mě objevil menší problém s adwarem. Problém ale nastane pouze tehdy, pokud svůj pc připojím k internetu přes kabel ale když se připojím přes wifi tak vše jde bez problému. Zkoušel jsem MBA i Essentials ale nikdy to nic nenašlo. Chci se jen zeptat, jestli nemůže být router nějak zavirovaný nabo co by s tím mohlo být.

Odpovědi na otázku

Jak se takový "problém s adwarem" projevuje konkrétně, to mě zajímá..

Příklad: Zapnu Operu, otevřu např. YouTube a kliknu na prázdné místo a otevřou se náhodné stránky s předponou "ad". Ovšem když jsem připojený přes Wifi tak se tohle neděje.

přeinstalovat windows

Problém je i u mobilu když se zapnu Chrome nebo Operu.

V tom případě může být klidně napaden tvůj router.