Problém s 8800GT GAINWARD

Mám problém s GK 8800GT, po nainstalování PC a WinXP, nejnovějších ovladačů karty se při spuštění KAŽDÉ 3D hry hra laguje, a to velice zajímavým způsobem. Nikoliv, že hra stuhe a opět se rozeběhne, ona prostě každých cca 3-5sekund stuhne na cca 1-4 sekundy a obraz se objeví až např. u závodní hry na další zatáčce v mantinelu atd. (prostě jako by na pozadí dál běžela) FAKT divněj problém na každé hře.. Sestava WinXP, 2GB RAM DDR2 800, 8800GT, chipset 780G, CPU 5400+ EE. pomoc prosím, každý nápad je vítán! Moc díky. Mám reklamovat GK, nebo to její problém nebude?

Odpovědi na otázku

Já bych zkusil reklamovat, ale můžu se mýlit... A nebo zkusit starší ovladače...

to bude skôr problém ovládačov čipsetu,konflikty s ostatnými zariadeniami,dosť často je to konflikt medzi kartou v pcie a súčasne osadenou kartou v druhej pci zbernici,mnoho výrobcov už kvôli tomuto dodatočne zistenému problému urobilo update biosov pre zákl.dosky,môže to spôsobovať aj nedostatočne silný zdroj,natívne pcie 2.0 karty vyžadujú minimálne 22-24A na 12V vetvi,takže zdroj môže mať na prvý pohlad dostatočne vysokú wattáž,ale dodáva slabé napájanie-mnoho napr.500W zdrojov má na 12V vetvách len 14-17A-pre staršie pcie ver. 1 karty to stačí,ale pre pcie ver.2 karty je to už málo a graf.karta zníži svoj reálny výkon na nevyhnutné minimum

pouzij originalni stare ovladace co jsou dodavany na cd ke grafice stemi to vyskousej.

Ovladače jsem tam dal ty co byly na CD s ovladačema i nové z netu a stále to samé. Grafika je jenom jedna a zdroj je 500W (procesor je 65W a HDD mam jen jeden). BIOS na ZD jsem nechal jaký tam byl. Je to chipset 780G - myslíte, že by nezvládl starší 8800GT?

A POZOR - co je zajímavé 3D Mark2005 má 11.500 bodů na sestavě X2 5400+; 2GB RAM, 8800GT - je to normální? (( něco je asi špatně..pomoc

kazdy si kupuje prcak AMD a pak se divi ze dela malo v 3dmarku. hlawne ze to je levnejsi o 1000kc AMDckari uvazuji stylem pomer frekvence/cena.. 1.8ghz dualcore da na prdel 5000+. stejne jako E6750 2.66ghz da na prdel 6400+ kokretne v 3dmarku a hrach. osobne vyzkouseno.