Problém s 3TB diskom

Ahoj.Neviem rozbehat 3TB HDD na PC, win7 32bit, este s biosom, chcem ho len ako dátový disk. Mám MB ipiel LA3 a ani som len nedokazal zistit, ci to na tom vôbec rozchodím. Ak dám naformátovať HDD v inom pc na povedzme 3 partície 1000GB NTFS, pôjde to? Ak nie prosím nejaké odporúčanie. Nieco som cital o UEFI ale nie som si istý či to MB vôbec podporuje.

Odpovědi na otázku

Buďto disk rozdělit na 2TB + zbytek.Nebo převést z MBR >> GPT (pomocí diskpart) takto:CMD jako správce:diskpartlist diskselect disk <číslo>cleanconvert gptcreate partition primary format fs=ntfs label=DATA quickassign letter FexitNyní můžeš disk používat.