» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém rozšířeného zobrazení W10

Dobrý den,když zapojím k notebooku druhý monitor a nastavím si klasické rozšířené zobrazení, s rozlišením 1920 x 1080 (doporučené) a po té spustím video, ať už z PC nebo na internetu a přepnu ho do cele obrazovky, ať už na jednom nebo druhém monitoru, obraz nejde, jde pouze zvuk a utíká čas, ale z videa se stane pouze černý obraz... ale když snížím rozlišení u jednoho monitoru například na 1768 x 992, nebo u druhého na 1366 x 768, tak už přehrávání v režimu celé obrazovky na daném monitoru funguje. Dokáže mi tu někdo poradit proč mi to nejde normálně v maximálním rozlišení ?

Odpovědi na otázku

Nestiha graficka karta.

Jelikož hraju novy hry na maximální nastavení tak jsi víc vedle snad ani šlápnout nemohl, ale i tak díky za odpověď :)

Nevedel som, ze mas tak vykonny notebook. Kabel nemoze byt vadny?

Jj má teď chvíli nový a poprvé W10 takže ještě nejsem zběhlý v tom nastavování, zda jsem třeba něco nepřehlédl.... no mám koupenou redukci https://www.alza.cz/hama-av-hdmi-vga-d2322002... tak leda by byl problém zde nějaký... ale zdá se mi divné že by to rušila redukce po zapojení i na notebooku to zobrazení... abych byl přesný na notebooku mi bez zapojení druheho monitoru funguje přehrávání přes celou obrazovku naprosto v pohodě, po zapojení nejde v maximálním rozlišení ani notebook ani monitor, pouze po zmenšení jak je uvedeno v prvním příspěvku