» Poradna » Programy

Problém, program Everest Home

Ahoj mam problém, nainstaloval jsem si program Everest Home a pri spusteni mi to vy hodi tuhle hlasku uloz.to ... cim to je? diky

Odpovědi na otázku

Mate tam prece napsano cim to je?!

Vase PC je soucasti domeny. Vyrobce Everestu se pomerne iracionalne rozhodl, ze vsechna PC, ktera jsou v domene, bude povazovat za firemni PC. No a zdarmovni verze Everestu neni pro firemni PC. Pro ty je urcena placena verze. Holt panackove asi nejsou schopni pochopit, ze by nekdo mohl mit z jakehokoli duvodu domenu rozjetou i doma. :o))

K cemu presne jste ten Everest potreboval?
Mozna byste mohl pouzit jiny SW, napr HW-Info 32 - http://www.hwinfo.com/... - nebo CPU-Z - http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/CP... ... .

Ale nemam firemní \Pc normál ho mam doma, a jak se zbavit tý firemní domény?

To neni firemni domena. To je proste domena - vec, ktera se typicky pouziva ve firemnim prostredi, ale ne vyhradne. I ve Vasem pripad muze mit smysl, pokud byste byl pripojen napr. pres neci server, sdilel s nekym LAN nebo treba pristupoval pres LAN k poste... (Napr. pripojeni pres souseda, ktery by pro Vas provozoval i file-server nebo mail-server.)

Vypnuti:
Pravym tlacitkem kliknout na Tento pocitac, zalozka Jmeno pocitace, tlazcitko Zmenit, zaskrtnout misto Demena policko Pracovni skupina a napsat tam treba WORKGROUP. Pak OK, OK a je hotovo.

Díky ale jak to udělat u Visty?

Zrejme velmi podobne:

right-click na ikonu Pocitac
Vlastnosti
Upresnit nastaveni systemu
1. zalozka - Nazev pocitace

.. a tady jsem v haji, mam WinV Home Premium, kde neni domena mozna (a zalozka resi jen jmeno pracovni skupiny), takze nevim :o))

to sme dva, mam taky Home Premium

Ale stáhnul jsem si nějakej program z www.chip.cz? nějakej SIW a je to lepší než Everest, jinak díky moc

Zajimave. :o))