» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém připojení do sítě přes LAN HP Probook 4535s

Dobrý den,mám problém s připojením do lan sítě u notebooku HP Probook 4535s, při připojení kabelu probíhá identifikace a dál se to nepohne. Není nastavena žádna IP adresa všechno na automaticky, když dám kabel do jiného počitače funguje to normálně. Všechny ovladače jsou nainstalované a aktualizované ? Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Verze OS?Verze ovladače NIC? Předpokládám nekorektní ovladač NIC Peklotek, nacpaný z MS WU?Pokud je to tak:1) Zakaž instalaci ovladačů z MS WU.2) Stáhni originální ovladač od výrobce Pekloteku pro danou utajenou verzi OS a instaluj.3) Restartuj OS.

Díky za radu, ale to jsem vše udělal. Win7 Pro, ovladač přímo ze stránek Realtek verze 7.100.422.2016 a stále nefunguje.

Pokud jsi vše opravdu udělal a chová se to pořád stejně, může být problém na straně routeru. Zkus updatovat firmware. Pokud to nepomůže, tak nastavit u notebooku IP adresu napevno a dál s tím neztrácet čas

Ale je tam i ovladac Modem ten asi neudelal.

Skusil by som nabootovat live linux, ci dostane IP z DHCP.Ak anom potom je problem niekde vo Win.Mozes to skusat opravit, napriklad netsh IP reset all atp. alebo nanovo nainstalovat OS(alebo ak mas image, tak len pre-image-ovat)

Právě že mám notebook po čisté instalaci nejsou tam žádné programy ani antivirové.

Uzel v kabelu UTP? Je vypnutý modul WiFi?NE:Naprav to.ANO:Příčinu závady najdeš v Systémovém logu.

Zkusil bych odinstalovat antivirový program.