Problém při startu PC

Při každém zapnutí PC, obzvlášť když je "studený", nejde obrazový signál do monitoru (pouze ukazuje skenování zdrojů signálu a pak upadne do sleep modu). Po marné snaze o naběhnutí dlouze zapípá a vypne se. Toto trvá několik minut a poté až se nejspíš zahřeje, tak normálně naběhne.
Je to tak pět let starý stroj, ale minulý měsíc jsem se dal do postupného upgradu. Začal jsem novým diskem a zdrojem. Otestoval jsem i starý disk a u něho to dělá to samé, tudíž nový disk jsem vyloučil. Tento problém se začal oběvovat až 3 týdny po výměně nového zdroje, tak se mi taky nechce věřit, že by viníkem byl právě ten zdroj.
Jinak co se týče hardwaru je tam toto:
MB Gigabyte M57SLI-S4 - nForce 570-SLI, DDR2 800, ATX
CPU AMD A64 X2 3800+ EE
HDD Western Digital Caviar XL WD2500KS - nahrazen za Crucial M4 128 GB
RAM GEIL 2x1GB DDR2 667 MHz CL3
VGA Sapphire ATI X1650 256 MB DDR2,128bit,PCI-E,TV/DualDVI
zdroj byl nějaký Chieftec 400W nahrazen za Enermax EES350AWT-ErP 80+, 350 W

co myslíte, že by to mohlo způsobovat?

díky

Odpovědi na otázku

Podle mě je ten zdroj vadný nebo spíš slabý - 350 W. Zkusil jsi vrátit starý zdroj? Zvláště když se problém objevil po jeho výměně. A proč by nemohl být vadný, i když je nový? Já koupil nový HD a fungoval 1 den, byl vadný. Takže reklamace a nebyl problém.

kdyby byl vadný zdroj, tak by se to projevilo hned, ale todle se projevilo až po třech týdnech. asi tam ještě mrsknu ten starý zdroj, co to udělá.

stukie:Zkus zjistit příčinu problému,pomocí Beep Code.

no myslím, že je tam jedno dlouhé a dvě krátké... což ukazuje na problém s kartou. Což odpovídá i tomu, že monitor nenajde video signál... až tak po minutě dvou, kdy se to "točí"

stukie:Zkontroluj usazení oné GK,vyčisti slot/vysavačem/,kabely.

1650-ka má prídavné napájanie, dúfam že je zapojené.

Je to chyba na grafické kartě dělalo mi to taky , ale koupil jsem si novou grafickou kartu a zavada byla pryč.

Zkontroluj kondenzátory v okolí patice CPU jestli nevypadají jako toto:
http://www.google.cz/search...

Stejnou grafiku jsem míval a zdroj 350w mi po měsíci odešel. Vyměň zdroj za silnější.

stukie:Zkontroluj všechny součástky/hlavně kondíky/na ZD jestli nevykazují mechanické poškození/vytečení-nafouknutí/.