» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém při spouštění aplikace Google Chrome

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Když chci spustit Google Chrome, objevuje se zpráva: „Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože její souběžná konfigurace není správná. Podrobnosti naleznete v protokolu událostí aplikace nebo použijte nástroj příkazového řádku sxstrace.exe.“ Mohl by mi někdo prosím poradit, co mám dělat? V této oblasti bohužel nemám zkušenosti. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

odinstaluj chrome, zmaz profil C:\Users\"meno"\AppData\Local\Google\Chrome\User Data nainstaluj najnovsi chrome. Ked nepojde, stiahni si firefox

Děkuju, bral jsem to jako krajní řešení, ale hlavně, že to funguje :D Firefox mám taky, ale Chrome používají naši :D

ono se občas něco se**, občas nejdou web stránky, že nebezpečno, před chvílí nešel seznam email že hned napraví