» Poradna » Ostatní

Problém při přihlášení do playstation network

Ahoj,máme PS4 a nefunguje nám připojení k playstation network.Vypadá to, že při dvoufázovém přihlašování mi chodí SMS na tel. číslo, které již nemám a uvedl jsem ho v registraci do účtu k playstation.Když se chci přihlásit k účtu přes počítač, tak mám ten samý problém.Navíc mi při pokusu o přihlášení prakticky vždy naskočí ihned hláška: Vypršel časový limit pro připojení k serveru.Nevíte jak tohle vyřešit?Při snaze o vyřešení problému jsem se dočetl, že existují zálohové kódy, když člověk nemá přístup k telefonu. Jdou získat, když se nemůžu přihlásit ke svému účtu?Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Kontaktuj technickú podporu Sony alebo si založ nový účet.Asi toľko k 2FA a plateniu za výhradne digitálne distribuovanému obsahu...

Děkuju, v pondělí jim brnknu.Ukradený účet, toho se děti bály nejvíce, doufám, vypadá jinak.