» Poradna » Programy

Problém při nahrávání videjí

Zdravá mam tu , problém s programem na nahrávání videjí z her od GeForce Experience do Nvidia,hra se zcela normálně nahraje a uloží ale pak pro spuštěni videa je video extrémně zrychlené a sekavé vůbec mi toto dělalo ale z ničeho nic to začalo poradíte mi někdo ?? děkuji

Odpovědi na otázku

Ještě jednou a česky.

"Zdravá" asi není, když "z ničeho nic" špatně funguje."... pro spuštěni videa je video extrémně zrychlené a sekavé vůbec mi toto dělalo ..." - možná to bylo v půl jedenácté večer už unavené a ospalé, tak na to přicházel mikrospánek.

Co tady poradit? Hezky si hraj a žádná zbytečná videa nenahrávej.