» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém při instalaci Windows 7

Dobrý DenDnes jsem si chtěl nainstalovat Windows 7, momentálně mám Windows 10 a nevyhovuje mi, design všechno na jedničku ale přijde mi že na potřeby na které mám svůj počítač to značně pohoršuje.. Například hry, dříve sem měl horší počítač a s Windows 7 sem rozjel vážně všechno klidně i na ultra a nemohl sem na nic nadávat, dnes mám lepší počítač s Windows 10 a není den co bych nenadával, dříve CS:GO na 350FPS dnes 150 a ty dropy jsou otřesné, Dying Light mi nejede ani na těch 60 FPS a to nemluvím o jiných hrách, Zdá se mi že právě ten Windows 10 může za to že mi vůbec nejedou hry tak jak mají, celkově mi přijde hrozně nestabilní.. Zmiňuji tohle protože to je možná i jiným důvodem, jde mi vážně jen o todle.. Každopádně můj problém s Windows 7 je těd takový že kdykoliv sem na začátku instalace kdy se stahují ještě nějaké dočasné soubory mi instalace napíše Chybu 0x6, konkrétně : Systému Windows se nepodařilo provést aktualizaci instalačních souborů. Chcete-li nainstalovat systém Windows, ukončete instalační program a znovu spusťte instalaci : Kód chyby : 0x6 ... Prosím poraďte mi

Odpovědi na otázku

Zkoušel sem i instalovat přes boot na CD DVD a když sem ho zapl, načítalo to a můj počítač bezdůvodně vypne mojí klávesnici při vybírání jazyka.. Myš také nemůžu najít tak vážně už nevím co mám dělat

Aký NB? Kto toto tu nenapíše, nemal by mať možnosť otázku ani položiť. A zabudol som na problémy s xHCI a Skylake ak máš ten, plus UEFI. Buď ho vypni, alebo použi spešl inštalačku

Neni to nahodou stejny problem pri instalaci W7, jako se resilo uz tady..?http://www.zive.cz/poradna/instalace-os-wind...

Ano je ale jak tak koukám nějak se to tam nevyřešilo

Prepnúť UEFI na legacy režim a nainštalovať z DVD

1. máš na downgrade na W7 legálny?2. ak bod 1 splňaš, skús http://www.uloz.to/xZgAaNBQ/windows-7-all-in... (aktualizácie k stiahnutiu už len asi 60 MB)3. "počítač to značně pohoršuje" - čo to robí počítaču? 4. aký si mal predtým PC a aký dnes? Či horší nie som si istý5. na plynulú hru 150 FPS nestačí?6. máš na W7 ovládače pre daný NB?

1. Ano ano mám zde normálně CD koupené i s Klíčem2. Zkusím hned jak odepíšu3. Zdá se mi že to vůbec nedokáže využívat moje komponenty4. Dnes mám Intel Core I7 - 6700 CPi @ 3.40GHz GeForce GT 730 a 8 GB Ram Dříve sem měl I5 - Nevím přesně jaký model GTX 660 TI a 8 GB Ram5. Tady jde spíš o ty dropy, záleží jak které mapa no ale další hry třeba vážně ani nejdou na těch 60 FPS6. Nemám notebook a nevím jak to přesně myslíš, jestli mám teď akutální ovladače tak to mám, kontroluji každý týden

Bože můj, kvůli tomu, že sis koupil nějakou sestavu s kancl grafikou si myslíš, že naženeš víc FPS instalací starého OS? To snad ne!

wow a co třeba přestat být ironický a normálně odůvodnit, nerozumím tomu proto sem píšu tak nechápu tvojí potřebu rejpat

GT - kancelárskaGTS - trošku lepšie grafikyGTX - herné710 - 730 - neoplatia sa, iba ak ako zobrazovadlo, ale vtedy brať tú najlacnejšiu750 Ti - prvá novšia herná950 - 960 - najnovšie herné aj s podporou h265970 - 980 Ti - high-end660 - 780 Ti - staršie hernéMohol si sa poradiť. GTX 660 Ti je o dosť lepšia aj keď má vyššie TDP. Teraz už niekto vytobil aj GTX 950 bez prídavného napájania (zrejme úspornejšia a snáď aj tichšia)

Děkuji, a můžu se zeptat která by asi nejlépe sedla k mému procesoru? abych si mohl už nějakou vybrat a začít šetřit

Sadne akákoľvek od AMD X300 SE po GTX Titan X, zmysel by mali mať od GTX 750 po GTX 970, u AMD odhadujem na R9 380 po 390X, ale majú vyššie TDP a ak nechceš hrať Witchera na full, high-end zbytočne. Inak: čo cheš hrať?

Tak jde spíše o to že já hraju když se nudím spíš Grafický Design, edituju v Adobe After Effect CS6

1. platiť 2x za OS? Asi máš "tlačiareň" - Tvoje peniaze3. Na Skylake je optimalizovaný práve W104. neviem čo tá hra využíva, ale ak GK, máš horšiu zostavu! K i7 GT 730? Ešte napíš, že s DDR3 a je to jasné (sú 3 typy: 64, asi 128bit a 64bit GDDR5). Ak chceš hrať, pod GTX 750 Ti sa nedoporučuje a ak by si chcel aj h265, lepšie by bolo mať GTX 950 - 960 - majú HW podporu 5. nie je brzdou HDD?6. pozri sa na web výrobcu MB a grafiky (ale u nej na W7 byť ovládače musia, je to starý šunt). Ale ak sú, fajn

Děkuju, jde tady o to že já si sám nevybíral, můj otec si myslel že já bych to nedokázal tak to dal někomu který ho takhle dejme tomu ošidil, teď mi docvaklo to že grafika je prostě špatná, pokusím se sehnat si lepší a doufám že se problém vyřeší ale na to si ještě musím počkat když vidím co za grafiku bych si měl pořídit k i7

V každom prípade na CS:GO je dosť dobrá aj GT 630, takže ak máš GK s GDDR5, máš lepšiu ako GT 630. K i7 daj akú chceš, záleží od toho čo chceš. Mňa šlahne! GT 730 je na úrovni HD 530 v CPU! Skús GT 730 vyhodiť a skúsiť Intel HD (radšej najprv v UEFI prepni na Intel/internú GK). Ak nemáš GT s GDDR5, nemal by si si pohoršiť. Ak chceš hrať aj novšie, pod GTX 950 radšej nie ak nechceš čakať na novšie GK. Máš SSD?

No teď když už vím proč tohle to můj počítač nezvládá tak skočím po tý nejlepší co snad půjde takže GTX 950 bude moje volba po které skočím... Ano mám

1. konkrétny model poradí wiqix - on vie aj to či nebude hlučná2. čo hráš? Na CS:GO asi total overkill3. deail: aký máš zdroj? Ak nejaký Crono 300W, bude problém. CPU spapá +- 65W, grafika asi 95, zbytok pod 50 - zdroj na 12V vetve musí dať 180W, optimálne nad 200W4. stále sa mi to nezdá. Na CS:GO GT 730 musí stačiť. Spusť GPU-z a hraj, potom ukonč hru a pozri sa na vyťaženie GPU/Sensors. Potom ju odpoj a hraj na Intel HD 530. Na výsledky som veľmi zvedavý

Co mě štve je to že já se nedozvím přesné parametry jo, neskládal sem to já a ani nevím přesně co v tom je akorát ty základní věci jako je GPU CPU ramky, tím končím takže vám nejspíš neřeknu co mám za zdroj vím že je to určitě napsané na zdroji ale nějak se mi dotoho nechce sahat nemám moc času zrovna teď

Otvoriť, pozrieť označenie, to je celé