» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém při instalaci windows 10

Zravím, muj notebook při reinstalování windows 10 dává chybu: Proč se můj počítač restartoval? A různé věci na vyřešení třeba že by to jedna aktulizace vyřešila ale muj notebook když jsem dal dále tak se restartoval a ukázal tu stejnou chybu. Skoušel jsem to asi 5krát ale marně. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Asi ten počítač už nemohl z vašeho vyjadřování. Z tohodle cokoli pochopit je nad lidské síly.

Nieco je vo vzduchu, velmi sa rozsirili nezrozumitelne dotazy.

Co si to po sobě přečíst a zkusit napsat znovu? Nebo jsi vážně tak tupý, že nedokážeš napsat dvě tři věty inteligentně?

1. instalace z poslední dostupné vydané verze tj. 1809 pokud jí nemáte, lz stáhnout z ofiko webu Microsoftu , nejlépe přímo nechat vytvořit instalační USB flashdisk2. čistá instalace na prázdný systémový oddíl - tj. pokud se jedná o "přeinstalaci" tak zazálohovat původní data na jiné médium, a poté čistá instalace na prázdný disk.3. Můžete prosím přesně opsat chybové hlášky, nebo nějak lépe popsat ?

Omlovám se za ty chyby ale stáhl jsem to z microsoftu a udělal jsem bootovací flash disk

Předpokládám tedy aktuální sestavení z podzimu 2018 (verze 1809)Jaký je to stroj?Jak zní přesně ty chyby ? V jaké fázi se instalace přeruší ?