Problem při instalaci RIVA TNT2 32MB PCI

Zdravím všechny členy konference,mam počítač PII 200, 32 MB RAM, W95. Na desce je integrovana grafika Matrox Mystery II 2 MB. Po zasunutí grafiky TNT2 do PCI je vše v pořadku (grafika se ohlásí, v BIOSu sice hlasi, že našel TNT2 4MB? - integrovanou grafiku jsem nijak nevypinal v BIOSu - není menu, kde by se grafika dala zrušit). Při startu W95 nahlásí nový hardware "Standardní VGA-PCI" - doinstaluju. Pak chci nainstalovat ovládače k TNT2 a dostanu chybovou hlášku "Instalační program nedokázal v NVIDS.CFG najít ID PCI zjištěného zařízení. Instalační program bude ukončen". Nevite někdo co s tím? Diky za každé nakopnutí správným směrem.S pozdravem Sopta

Odpovědi na otázku

To je fakt divny. Zkousel jsi nejaky starsi detonatory? Jde zakazat ta onboard? Zkusil jsi to v jinym slotu?

cau ja som tiez insatloval PCI grafiku. postupoval som takto : mam award bios, tam som zvolil volbu INTEGRATED PERIPHERALS / VGA SHARED MEMORY SIZE / none + INIT DISPLAY FIRST / PCI slot. ty to budes mat podobne, alebo integr. grafika sa bude dat vypnut na doske-pozri manual k nej. potom som v pridat a ubrat programy odinstaloval ovladace k integrovanej grafike, zasunul som PCI, nainstaloval standardny ovladac PCI, a potom som nainstaloval ovladace co boli na CD. to je vsetko co som robil a grafika slape bez problemov.iba som asi po mesiaci daval novsie ovladace-ale nie tie najnovsie...

DD,VYRESENO. Pomohlo nainstalovat starsi ovladace, ktere jsem doma vyhrabal a oprasil. Ted vse funguje jak ma. Ty nove ovladace co byly dodane na CD (Detonator 4) nesly nainstalovat viz. vyse zminovana chyba. Diky vsem za odpovedi.PS: ne vse co je nejnovejsi je lepsi ;o))