» Poradna » Notebooky

Problém při aktualizaci

Dobrý den,prosím o radu, při aktualizaci ovladače mojí grafické karty NVIDIA GFORCE 840M se mi vypnul notebok z důvodu vybité baterie. Po připojení k síti a zapnutí zacne notebook nabíhat jako obvykle, zobrazí se logo WIN10 a načítací kolečko, po zmizení loga je zobrazeno už pouze kolečko na dyspleji, které ále rotuje jako by načítalo, po chvíli zhasne obrazovka ale notebook dál běží.Pokud by někdo věděl tak děkuji za radu co stím. petanb

Odpovědi na otázku

Spustiť NB v núdzovom režime a odstrániť ovládač NVIDIA.

Nouzový režim jsem spustil ale nevím jak ten ovladač odinstalovat.

Standardně ze Správce zařízení:devmgmt.mscpravomyš na VGA nVidia -> Odinstalovat.

Díky vyřešeno.