» Poradna » Ostatní

Problém poslání peněz z paypal na bankovní účet u ČSOB

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s posielaním peňazí z paypal na ČSOB? Pokúšam sa to vyriešiť už dlho, posledná odpoveď z paypal je že to nejde pretože ČSOb nesplňa či práveže splňa nejaké nové "SEPA regulations". Máte s tým niekto skúsenosti a poradíte mi čo s tým? ďakujem vopred.

Odpovědi na otázku

Mám PayPal spárovaný s účtem u ČSOB už několik let a nikdy jsem neměl žádný problém si peníze vybrat z PayPal na účet nebo zaplatit přes kartu z ČSOB účtu.

ďakujem za odpoveď, a banku tam mate napisanu s Č alebo s C? Vyberali ste peniaze aj tento rok? Naozaj už ma nenapadá, kde môže byť problém. Ůčet mám už viac rokov, ale až teraz som potrebovala vybrať peniaze, celkom to ponáhľa.

Pro zahranici diakritiku nepouzivam, takze CSOB.A ano, vybiral jsem penize i letos.

Já bych do té diskuze vstoupil s otázkou. Jakou ČSOB máte oba na mysli? ČSOB CZ? ČSOB SK? Nebo každý z vás jinou? Česká a Slovenská ČSOB není ta stejná, jsou tam mezi nimi rozdíly.

Ja CSOB v CR..

Je to jedna spolecnost, i kdyz je ve dvou zemich. Prevody mezi pobockami v CR a SK nejsou zpoplatneny. Jinak ja myslim CSOB CZ