Problem pamate - overcklock

Zdarek mam C2D 6420 , Gigabyte 965p DS3 , 2x 1GB Kingston Hyper X 800 MHz CL 4 , Problem spociva ze ked taktnem CPU na 3040 MHz FSb na 380 Mhz,Po zapnuti Orthos stres CPU and Ram po chvili vypise hlasku chyba programu - ci ma odoslat chybu programu... klasicky windowsacka hlaska. Tak neviem ci sa prehrievaju ci je potrebne nieco este nastavit ja som im zdvihol napatie +0,2 aby frcali na 800 Mhz aj casovanie som dal 4-4-4-12 tie dalsie l nast pamate som nechal povodne tak nevem ci je doska nekompatibilna stymito pamatami alebo mam nieco na hovno nastavene....

Odpovědi na otázku

No a na akej frekvencii Ti bezia po OC ? Zmenil si delicku?

Jasne zmenil som delicku ide mi to na 760 mHz pamat padla aj pri tejto frekvencii