» Poradna » Programy

Problem ovladace na Vistu

Nainstaloval som si windows vistu profesional....Vznikli mi vsak problemy z ovladacom na zvukovu kartu.Zvukovku mam integrovanu na doske.Doska je ASUS P4S8X-X skusal som ovladace najst na nete ale bez vysledku.Prosim niekoho aby my poradil popripade napisal precnu download adresu na stiahnutie toho ovladaca....Vopred dik

Odpovědi na otázku

Vindows Vista proffesional neexistuji.Mozna bude treba nainstalovat ovladac Universal Audio Architecture leteckaposta.cz ...

Pardon mal som XP PROFESIONAL A TERAZ MAM VISTA BUSINESS

Hladal som na www.asus.com Nasiel som tam ORG.ovladace na tu dosku no max.to bolo na WinXP.Je mozne ze tie ovladace na vistu ani neexistuju ??? Prosim poradte lebo inak musim dat spet WinXP

A pres Windows update to ten ovladac nenajde?popripade SP1?

vista si pri update stiahne ovladac na zvukovku sama,tak isto automaticky instaluje ovladace na grafiku.dajte najprv update a potom zhanajte co vam chyba

dik,ale uz som dal spet WinXP.Vyskusam to inokedy....

Pre starsie dosky je logicky zbytocne poskytovat podporu novsich OS.
Co bi ti mohlo pomoct je zistit aky zvukovy cip je na doske integrovany. Potom skusit pohladat ci iny vyrobca HW na tento cip poskytuje ovladace pre Vistu a tie vyskusat nainstalovat.