» Poradna » Programy

Problém ohledně STEAM hry koupené na G2A

Dobrý den,mám problém. Koupil jsem si hru RimWorld na G2Aale nevšimnul jsem si že tam je jako dárek a pouze proRusko. Paní z poradny G2A mi řekla že jediná cesta je zas tu hru prodat.Jestli má někdo nějaký nápad budu rád :).Hledal jsem po ruzdných florech a těch lidí je víc :)Předem DĚKUJI.(Toto je omezený dárek, který lze uplatnit pouze v těchto zemích: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Kyrgyzstán, Kazachstán, Moldavsko, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán, Ukrajina, Ruská federace)A ano jsem **** :/

Odpovědi na otázku

Udělat si ruský účet?

Taky možnostale chtěl bych to na svuj učet kde už hry mám

Navíc jede to přes IP takže asi by to nepomohlo :/

Steam umožnuje refundaci a koupenou hru prodat zpátky do Steamu. Jednou jsem to využil a bylo to bez problémů. Další možnost je nainstalovat si do PC VPN, nebo pokud máš tak přímo do routeru. IP adresu si pak nastavit z někteých z těchto zemí. Obecně je ale konfigurace VPN poměrně složitá věc a Free VPN jsou velmi pomalé. Musel bys to řešit přes placené VPN.

Jak funguje prodej zpátky do steamu ?

V tvém případě nijak, hru bys musel koupit přes Steam a ne přes nějakého prostředníka

Také jsem na to ted narazil peníze vrátí ale pouze tomu kdo to kupoval

A to VPN? už je to odzkoušené ? Mám router Mikrotik tam by to nebyl problém, ale když na to přijde team tak myslím že blokuje učet ?!

U kazdeho takoveho produktu je zcela jasne uvedeno, pro jaky region je urcen. Davej priste vetsi pozor pri nakupu.Jinak, jak uz bylo receno, jedina rozumna vec je hru zase prodat, pokud na tebe nechteji byt v G2A extra hodni, vzit to zpet a resit, jestli se klic uz treba neaktivoval atd. Ja bych to tedy neresil. Alespon mas pouceni pro priste. :)

Máte pravdu :)Jediná možnost se nabízí prodat to přes G2A :/ Prostě, chybami se člověk učí. :D