» Poradna » O Živě.cz

Problém na skypu při skupinovém hovoru

Dobrý den.Vedeme skupinový skype, každý dostane pozvánku na email. Na pozvánku klikneme a přihlásíme se do skupinového skypu.Myslím si -, že někdo vypíná lidi ze skup. skypu, obzvlášť se to dějě, když někdo odpovídá..., neb dotyčnému někdo vypne mikrofon. Neb někdo vypne toho co nám poslal pozvánku na skype a vede výklad učiva.Hodně nás to ruší i děti jsou z toho rozladěné a zoufalé.Je to vůbec možné, aby někdo mohl druhého vypnout,neb mu ztlumil / vypnul mikrofon. Nejsem žádný znalec.Je možné tomuto konání zabránit?...a Jak ...děkuji.Jana

Odpovědi na otázku

Pisete o Skype nebo o Skype for Business? Jsou to dve ruzne aplikace s podobnym nazvem.Obecne je nutne idioty naucit pouzivat tlacitko mute, pokud zrovna nehovori, a venovat se konferencnim hovorum v uveritelnych podminkach. A pokud idiota nepresvedcite, nezvete ho do hovoru. ;o)

Skype.