Problem-mrznutie-hry pre deti - ubisoft

nazdarek,

chcel som rozchodit nejake hry pre malu ( katz, katz 6, katz 2, katz and dogz,..), ale pri spusteni sa mi to ledva rozbehne a okamzite to zasekne a nepohnem sa, neda sa to ani vypnut (musim natvrdo)...
Ma s tym niekto skusenosti ?

Odpovědi na otázku

pokud nebyla sw kolize s necim: napr win aero a jina sw kolize a neni hra spatne nainstalovana (jiny crack) tak to zpusobuje nadmerne zahrivani, to by ale vetsinou nejakou chvili ale hra musela bezet a zaseknout se az pak

nepracuje pocitac napr ? kodovani videa atd ? hra je bud spatne nainstalovana nebo ma kolizi sw typu nebo se pc moc zahriva

nebo mate novejsi win a neudelali jste kliknuti pravym mysi na hru a: vlastnosti->kompatibilita
->a vybrat asi dat spustit jako xpsp2

Na toto vám nikdo neodpoví, nedostatečné informace. CPU, grafická karta, množství RAM a použitý operační systém - informační minimum. Teprv pokud toto napíšete, MOŽNÁ se tu objeví někdo, kdo tyto hry zkoušel :)

je tam XP sp3 Pro, grafika a ostatny hardware OK(kedze sa jedna o starsie hry a hlavne bez narokov na HW), directX, Adobe(flash, air,...-vsetko update), java-komplet aktualne...
sekne sa to vzdy pri nastaveni v menu hry, ked si len idem nastavit rozlisenie monitora a ostatne hry.

No to může být ten problém, pokud máte původní hry z roku 1995. Hry jsou pro Win95 a s novějšími si nemusí rozumět. Zkusil bych to pomocí virtuálního stroje - VMWare nebo Microsoft Virtual PC 2007, například - a na něj nainstalovat Win95. Předtím můžete zkusit klepnout na spouštěcí ikonu pravým tačítkem a Vlastnosti, v okně záložku Kompatibilita a zaškrtnout "Tento program spustit v režimu kompatibility pro:" (Windows 95). Toto nastavení je nutno udělat přímo na spouštěcím souboru, tedy ve složce \Program Files\něco\, nikoliv na zástupci na Ploše.

skusil som dat priamo v program files/ odkaz prave tlacitko a kompatibilita win 95, ale pohol som sa trochu dalej nez minule a znova zamrznute ! Nastastie reaguje uz aj na ctrl alt delete...

Jestli to je něco s Intel grafikou, tak bych se ani nedivil. Jinak samozřejmě staré hry nemusí v nových Windows fungovat.

Minimálna konfigurácia :
Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0.20GB voľno na disku, 8x CDROM

Su splnene tieto poziadavky?

ako som pisal vyssie : Win XP Pro SP3, vsetky potrebne softy aktualizovane(ak som na nejaky nezabudol...), vratane DirectX
Ide o AMD 3200(asi 1,7GHz), Ram 512, HDD 150 GB, Ati Xpress 200 a co sa tyka cd, tak to bezi virtualne cez UltraIso, alebo som to skusal aj nainstalovat