» Poradna » Programy

Problém: Mafia Kolekce klasiky při vypínání přestane pracovat

Čus lidi,už mě to dost se**, skoro pořád, když chci hru vypnout, tak mi to napíše: Program MAFIA přestal pracovat a musím jít do Správce úloh a úlohu ukončit. Otázka: Dělá vám to taky? Vyřešíme to tady nějak spolu. PS: Hru mám koupenou z bazaru.

Odpovědi na otázku

My to spolu nevyřešíme, mně to nedělá, hru Mafia nehraju.

Tak proč to sem píšeš, když hru nemáš, ty idio**.

Chci to jen vyřešit s těma co hru mají.

V zástupci nastav kompatibilitu na WinXP a přestane to dělat.Nicméně ničemu ta hláška nevadí (nedochází k žádné ztrátě dat)

Mám to nastavené na Win XP SP3.