» Poradna » Programy

Problém kopírování EXCEL vs. TEAMVIEWER

Při kopírování buněk v Excelu během připojení pomocí Teamvieweru se excel zasekne (procesor se rozjede naplno) čím větší blok tím déle to trvá. Bez Teamvieweru se akce provádí okamžitě, s Teamviewerem to trvá minuty. Tušíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Nejvíc budou tušit na podpoře TV.

Proto jsem zakotvil u starší verze Team VIeweru 5 , kde tyto problémy nemám a Viewer má mnohem rychlejší reakce než dnešní verze, již není ke stažení, tak jej dávám na uloz.to zde https://uloz.to/!GeeM2KUbD/teamviewer-5-exe . O menší náročnosti ani nemluvě :) .