» Poradna » Notebooky

Problém grafickej karty u Notebooku

Dobrý deň, mám problém s notebookom. Konkrétne je to s Grafickou kartou, keď zapnem program (náročnejší na grafiku) tak sa PC zasekne, nedá sa nič robiť len vypnúť PC. Avšak keď prepnem na Intel HD graphics všetko funguje samozrejme s nížším výkonom. Grafika- Nvidia geforce 740m 2 gb.

Odpovědi na otázku

Mas spatnou grafickou kartu, resp. pravdepodobne studeny spoj mezi cipem a deskou. Nic rozumneho tak, aby na ten notebook byl spoleh, se s tim delat neda, tedy pokud to neni notas za 80tis. a vic, pak se vyplati najit nekoho, kdo udela komplet reball. Kup si novy.