» Poradna » Notebooky

problém aktualizace na ssd

Ahoj všem.Dostal jsem se do problému.Koupil jsem SSD disk 120 GB.Na SSD disk jsem nainstaloval Win.7 32 bit včetně všech ovladačů.Systém je plně funkční ALE nelze na tento disk nainstalovat aktualizace a já bych rád přešel na Win-10 ale bez aktualizovaných W-7 to prostě nelze.Nevíte prosím jak zprovoznit windovs update?(zapnuté aktualizace mám)Googlím od rána a bez výsledku.

Odpovědi na otázku

Nech to přes noc běžet, ono si to ty aktulizace najde samo.

To jsem si myslel taky-nechal jsem přes noc upragovat W-10 a ráno to stále ještě vyhledávalo aktualizace.

K aktivaci WIn 10 stačí vložit klíč z Win 7. Nic víc nepotřebuješ.

Nainstaluj rovnou W10. Pak to aktivuj klíčem ze W7 nebo použij soubor gatherosstate.

Bez aktualizací nelze nainstalovat.

Jak jsi na to přišel?

Včera jsem spustil nabízený upgrade W-10 a do rána se to prostě nenainstalovalo--stále se vyhledávali aktualizace.

Nainstaluj win 10 přes flashdisk a ne jako aktualizaci...

Prosím jak to dostanu flash disk a to mám jen 4 GB

cs_windows_10_multiple_editions_x64_dvd_6846874.iso má 3 978 201 088 bajtov

Udělej čistou instalaci, né upgrade.

Stáhni si .iso zde https://www.microsoft.com/en-us/software-download/t... dej ho na flešku pomocí https://rufus.akeo.ie/ nabootuj flešku a klasicky instaluj.

Díky a stačí na to 4GB??

Flash disk 16GB stojí 160kč. Je to takový problém???