» Poradna » Mobily

Problem A52 (AC3) Codec not supported

Ahoj, Chtěl byCh si stáhnout nějaké filmy do svého iphonu a mám problém, když si tam přetáhnu film a ChCi ho spustit přes VLC nebo AVplayer tak mi to ukazuje tuhle Chybu A52 (AC3) Codec not supported. Tak se ChCi zeptat jak to můžu vyřešit.Díky

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém :D

Konverze. Video nechat beze změny, konvertovat audio např. na mp3....

Dodejme že to jde mimo jiné upravit třeba v Avidemux.

Avidemux (nejnovější verze) mi často píše u A52 - neznámý audio kodek, a neumí to zpracovat.