» Poradna » Notebooky

Problém a ntb

Zdravím. Už nějakou dobu mě trápí problém s notebookem značky Packard bell, Windows 7. Zapnu ho, naskočí úvodní obrazovka Packard bell, běží pár sekund a vypne se. Takto se zapíná a vypíná pořád dokola, někdy asi po 10minutach vypínání a zapínání naběhne a běží bez problémů. Zkoušela jsem projet antivirem test po restartu a i tak problém přetrvává. Čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Možný studený spoj na desce = servis.Vzhledem ke značceje otázka, jestli se to finančně vyplatí.

Co baterie,jak je stará?

5let

A to se děje i když je NB připojen k elektrické síti t.j. přes nabíječku? Pokud se tak děje i v tomto případě je to na servis. Je ovšem otázka zda se to vyplatí, protože tyto NB se nadměrnou kvalitou nevyznačovaly a lze očekávat i možné závady na základní desce a pod. A oprava se většinou rovná ceně levnějšího nového NB. Baterie po pěti letech už asi nebude v optimálním stavu, respektive už je asi po ní.