» Poradna » Programy

Problém - zvolenou službu nelze spustit protože není povolena nebo..

Zdravím,v poslední době jsem začal mít na svém notebooku ASUS G51J tento problém - když chci pustit některé programy, objeví se chyba s adresářem programu, který chci spustit spolu s tímto textem: Zvolenou službu nelze spustit protože není povolena nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení.Nemám absolutně tušení, v čem může být problém, stává se to u všeho možného (hry - Mafia 2, Sleeping Dogs i programy - Malwarebytes Anti-Malware...)Díky za jakoukoliv radu či reakci.

Odpovědi na otázku

Bump

Cool

Džeea

rulez....

jou jou

Predpokladam ze ty vase hry a aplikace jsou original?

Co to je za otázku.. To je snad pochopitelný, jinak bych sem nepsal..???Rejpnout si to jde každýmu, ale abys napsala něco produktivního..

Máš nabořený systém.Obnov ze zdravé zálohy.Pokud si zálohu neděláš (proč?), budeš muset reinstalovat - nebo se smířit se současným stavem - ano, bude se to zhoršovat......

Díky za odpověď, zamakám na tom.

"Zvolenou službu nelze spustit protože není povolena nebo ..."Nepise to o aku sluzbu sa jedna?V systemovom logu (podla casu hlasky) neni ziadna udalost?