Problém - piny u HDD, prosim o rychlou pomoc!

Zdravim, popisu problem , dostal se mi do rukou stary pocitac s 30Gb maxtor HDD, ktery mel uz ve znacnym stadiu rozkladu piny myslim totak ze byli hodne zohybane.. pri prvnim setrnem pripojeni ATA kabelu doslo k ulomeni jednoho z nich... jde o klasicky 36pin konektor.. ulomil se v horní řade, pin nejvic vpravo. marne se snazim zjistit, k cemu pin je, pc zjevne zatim funguje, krome jednoho "podivneho" padu.. nevite nekdo k cemu ten pin slouzi? jestli je zanedbatelny? dekuji za vsechny rady, moc mi ted opravdu pomuzete..:) specha to..:o)

Odpovědi na otázku

opracva chyby, .. 40pin ... vice jsem nasel zde: www.pcplus.cz ... pin cislo 40.

Zem.. viz: www.wonkity.com ...

Provizorne bych tam naletoval dratek a po pripojeni slepil napevno s kabelem tak, aby konektor jiz zustal pripojen k HDD. Fungovat by to ovsem melo i bez toho, aspon na nejaky cas :).