» Poradna » Programy

Problé se zvukovkou C-Media cmi 8738

Ahoj mám visty 64x a mám problém s tím, ž mi hrají pouze 2 front reproduktory mám Repro sestavu Genius repro SW-HF 5.1 5000. A když dám test reproduktoru tak hrajou všechny. Zkoušel jsem i více přehrávačů.
Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud ta zvukovka dostane jen dva kanály, tak reprodukuje jen ty dva. Tam se nějak dá nastavit v položce Advanced zpracování vstupního signálu na 5.1. Je to v nastavení Mixeru.

Nepoznam nastavenia C Media a aky software k tomu davaju, ale mal by si vyskusat vsetky presety. SB Live ma preset "Watch Movie", kde stereo signal rozlozi do vsetkych reproduktorov na 5.1.