» Poradna » Windows (a jiné OS)

Probíhá příprava Windows, nevypinejte počítač

Dobrý den, když jsem vypnul počítač tak se mi objevi nápis: Probíhá příprava Windows, nevypinejte počítač. Už to tam mám asi půlhodiny. Dá se to zrušit nebo co to je?

Odpovědi na otázku

Čemu nerozumíš na hlášce "nevypínejte počítač"? Prostě čekej, než to dojede. Aktualizace windows a nejspíš máš pomalý počítač, tak to trvá.

Co je to za počítač ??? Na starším/slabším to může trvat dlouho ...

tak to nechaj ist, a ked to po 2-3 hodinach stale bude ukazovat, az potom mas problem :) Kludne to restartni, mozno nabehne, mozno nie, max spravis novy windows.

buď rád, že jsi ho nevypnul

manzelce to bezi uz skoro 2 hodiny...

...spoustet automaticke updaty v dobe mezi 7AM - 7PM local time
je bezohlednost vůči uživatelům a ignorovani potreb klientu
kteří pouzivaji počítač k práci.
To si maji vzit dovolenou?

nie. Spustat to bez potvrdenia je...

A co tak třeba "změnit dobu aktivního používání" a naplanovat si čas kdy je update zakázaný.... ??

Počítač byl restartován nebo došlo k neocekavane chybesystem Windows nemůže pokračovat v instalaci. Restart tlačítko ok a n

ic nefunguje

Nootebook po zapnutí nspsal požadavek restartujte počítač/což jsem udělala.
Pak se tam objevil požadavek probíhá příprava windows-nevypínejte počítač.
Už skoro hodinu se tam točí kolečko a tenhle nápis svítí a proto nemůžu
Pracovat.Potřebuji odeslat platbu.
Co mám udělat aby fungoval???
Děkuji

Viz výše