» Poradna » Notebooky

Probíhá příprava automatické opravy.

Dobrý den, potřeboval bych pomoct. Hrál jsem hru a z ničeho nic na mě vyskočilo. V počítači došlo k problému a je třeba jej restartovat. Tak se notebook restartovat a vyskočil na mě nápis. Probíhá příprava automatické opravy. A to je všechno nechal jsem pc pracovat asi 2h a nic se nestalo. Nemohli by jste mi stím nějak pomoci?

Odpovědi na otázku

Dobrý den, v počítači se mi objevila hláška "příprava automatické opravy, vypla jsem a znovu zapla, nenastartuje, co s tím. Děkuji a přeji hezký den. Hamanová