» Poradna » Notebooky

Probíhá příprava automatické opravy.

Dobrý den, potřeboval bych pomoct. Hrál jsem hru a z ničeho nic na mě vyskočilo. V počítači došlo k problému a je třeba jej restartovat. Tak se notebook restartovat a vyskočil na mě nápis. Probíhá příprava automatické opravy. A to je všechno nechal jsem pc pracovat asi 2h a nic se nestalo. Nemohli by jste mi stím nějak pomoci?

Odpovědi na otázku

Vzhledem k Tvému dotazu na úrovni KsichtoKnihy bez jediného technického dotazu lze jen konstatovat, že jsi upekl NB nesprávným používáním:"Hrál jsem hru"NB = nástroj k práci na cestách.Pro grafické hry slouží:a/ herní konzole;b/ plnohodnotný stolní PC.Co s tím?1) Zničený NB -> servis.Oprava nebude levná.2) Pro hry pořiď herní PC nebo konzoli.

A nevíš jak dlouho by trvala oprava, kdybych dal ten notebook do servisu?

to závisí od servisu avšak ja si nemyslím že si ho upiekol, hra nestačí na upečenie notebooku to skôr ked už že dlho nebol čistený a pri záťaži sa prehrial a niečo odišlo dalšia vec pre toho kto to komentoval predo mnou nezabúdaj že existujú tzv. 'herné notebooky' . Ano herný notebook je hlúposť aj podla mna pretože čo je herné musí vedieť ísť z dobou to znamená obmienať komponenty avšak bez parametrov ty nemôžeš vedieť vôbec nič ani dedukovať . Skús mu nabudúce skutočne pomoct a nie sa ho pokúšat len čo najrýchlejšie zbaviť.