» Poradna » Programy

Probíhá inicializace kořenových složek

Rád bych se zeptal, proč mi neustále nabíhá při kliknutí na Oblast hledání "Inicializace kořenových složek", když si chci před uložením nebo vyhledáním souboru, třeba ve Wordu najít vhodnou složku v Oblasti hledání, která se nachází na horní části této nabídky.

Rád bych to nějak vypnul, prosím Vás o pomoc, děkuji! Stalo se to v té chvíli, kdy jsem se nechal přemluvit zavedením auktualizací windows do svého PC. Mám Win XP professional.

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém, pokud někdo dokážete poradit, prosím o odpověď na email.
Děkuji