Probém se šroubky a casem

mam naprosto novy case a kdyz sem odmontovaval (obyčejnym křížovym šroubovákem) postranni kryt abych se dostal dovnitr, tak slo vsechno v poradku, sroubky byly pevne utazene, ale kdyz sem chtel kryt znovu prisroubovat tak sroubky se najednou zacali protacet... a nesedi !!!!!!!!! mel jsem uz něco casů ale tohle se mi stalo poprvé... kde je chyba???stalo se neco podobneho ostatnim??budu rad za kazdy prispevek jedná se o tuto skříň --->>>>EuroCase 735A BMW

Odpovědi na otázku

Asi vadná skříň, je to na reklamaci.Jo a cizí slova se neskloňují, a tak tedy žádné patvary typů: casem, casů ale prostě jen ve všech případech case.

díky, ale na sklonovani jsem se neptal

Když se zeptám zdali jsi nepomíchal šróóbky tak mě pošleš asido pr.... ,že?A nevím jestli ti tu reklamaci uznají....Jakou máš odbornost pro montáž?

Asi takhle se pozná CASE vyrobená s velmi tenkého plech a tudíž velmi levná a na nic , protože má tendenci rezonovat .

To je pravdepodobne preto,lebo material skrynky je z tenkeho plechu a skrutky ,to su len samorezy.staci trochu viac pritiahnut skrutku a pretrhne sa vrezany zavit.skus tam dat o dimenziu vacsi u skrutku,do tej istej dierky.mozno pojde tazsie,ale ti urcite bude drzat.

No jo... Eurocase.Proste poradne pritlac a je to.