» Poradna » Ostatní

Probém se hrou

Zdravím, chtěl jsem si po letech zahrát hru Robin Hood - Legenda Sherwoodu a když ji spustím, tak mi pořád problikává monitor... nevíte, co s tím? Mám to na ntb s NVidiou GeForce 740 M a proc. i5 win 7 prof... zkoušel jsem spouštět jako správce a v nastavení kompatibility jsem zvolil win xp sp3...

Odpovědi na otázku

Některé hry nejsou kompatibilní v žádném módu. Na jiném disku XP jako druhý operák nebo virtualizovat XP (pozor je nutná licence i zde!), neboj při ní je grafika sdílena část výkonu dolů půjde, ale téhle hře těch pár % vadit nebude.

Ok díky

Nevidím důvod proč by zrovna tato hra nebyla kompatibilní s Vaším hardwarem nebo systémem. Ovladače grafické karty nainstalovány máte? Přes jakou grafickou kartu hru spouštíte?

lol! Vyměníme si pc :D?Jinak, než hru zapneš, tak vypni Explorer.EXEMělo by to pomoc