» Poradna » Programy

Pro znalce HTML ohledně onmouseover onmouseout

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit co mám špatně na tomhle kódu že mi nefunguje, když najedu na obrázek tak místo aby se změnil obrázek tak je bílá plocha s červeným křížkem...

Díky

Odpovědi na otázku

sice žádný kod nevidím, ale pokud se zobrazí bílá plocha s křížkem, tak je to známka toho, že prohlížeč nemůže daný obrázek najít a zobrazit - takže je asi třeba zkontrolovat cestu k orázku, jeho jméno, je-li to na linuxu, tak velikost písmen v názvech apod.

ups, kód sem tam sice vložil ale asi to živě zakázalo :)

tady je kód pořízenej screenshotem

http://img146.imageshack.us/img146/3933/dfhdhfghfg.jpg...

Cestu mám správně, i jméno souboru několikrát jsem to kontroloval :(

Máš obráceně lomítka.

Oh shit :D lomítka ve windowsu jsou dozadu a v HTML mají bejt dopředu co :D Dobrý už to funguje, i návody ne netu měli lomítka dozadu jako já... LoL :D