» Poradna » Ostatní

Pro Ostraváky, kde je tento billboard?

Viděl jsem v OV tento popsaný billboard, co byl dnes ukázán na www.novinky.cz, ale ani za nic si nemůžu vzpomět, kde jsem ho viděl. Dotaz pro Ostraváky? Neviděli jste ho ? Kde je ?

Odpovědi na otázku

Neviděl jsem, to bych si určitě zapamatoval

Zkus se zeptat borsuka, Be@ra , Filcky a já si teď nevzpomenu na další.

No já to viděl, ale nemůžu si vzpomenout kde, ale mám jisté tipy. Buď to může být  někde mezi Mostem československé armády a Jubilejní kolonii, nebo to je někde ve směru od Carrefouru k Zimnímu stadionu nebo někde v Hrabůvce, aspoň teda tuším, ale jistě to nevím, ale vím jistě jsem to někde viděl.

Já už vím kde to je, poblíž zastávky Zimní stadion ( http://www.sweb.cz/pavhli/zs.mp3). Když pojedeš ze zastávky Husův sad Linkou číslo 102, směr Sokola Tůmy, tak jak budeš přijíždět k zastávce Zimní stadion  tak jak je ta křižovatka, tak po pravé straně, ve směru jízdy to uvidíš.

kdo to je za kokota?novinky, to je rudé právo, to je nějaký komouš?