» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pro Macbook rad bych instaloval OS Windows 10. Co je lepší Home nebo Pro?

Vlastně nevim jaký je rozdíl mezi home a Pro ačkoliv vim, že je rozdíl v ceně více než 1000 Kč.děkuji s pozdravemNejah Kaabi

Odpovědi na otázku

PRO má funkce, které usnadní využití ve firmě, ale pro běžného uživatele nic nepřinesouhttps://www.asus.com/cz/support/faq/1012965/

Priznam sa ze nie celkom rozumiem zmyslu otazky. Kupis si MacBook a chces do neho instalovat windows? Naco si si kupoval mac? To koli tomu jablku na obale? Ved to sa dalo vybavit nalepkou....a "ještě vyděláš"

absolutne suhlasim ale ak potrebujes program ktory vyzaduje windows .. tak pokial viem existuje nejaky soft ktory urobi virtualny windows v macu na spustenie danej aplikacie ... ale ak nepotrebujes windows na ziadnu aplikaciu ... tak je to nezmysel

Kdo ví. Třeba naše škola nám jednou chtěla narvat Macbooky (Na gymplu..). Naštěstí to neprošlo. I kdybych za to měl dát prachy ( kolik,20 tisíc chtějí za Air?) tak by na to šly Windows první den.

tak ak podnikas alebo pracujes s ntb ... a potrebujes neco kvalitne .. tak ok ... ale ako student ci home work ... jedine ak si to mozes dovolit :)

osobně i když budu mít ty prachy, tak na práci radši zvolím něco jako Dell Latitude, nebo Lenovo Thinkpad.