» Poradna » Ostatní

Pro "hloupý honza" - vzkaz, prosba

Jene, můžeš mi prosím ještě pomoct s tím biosem u http://www.zive.cz/poradna/socket-775---star... ?Píšeš v jednom tom odkazu, že jsou tam celkem 3 bios verze - já to trochu nechápu... která je ta správná? Mám zkusit předělat bios na tom PC před výměnou procesoru - bude to ještě fungovat i na ten "nový" bios? jako kdyby se něco podělalo, třeba byl procesor vadný ....

Odpovědi na otázku

Používej původní vlákno, toto není FB privátní diskuze!

já mu psal v tom původním vlákně - ale je moc aktivní, nemá mail - čekal jsem 2 dny tak jsem musel takto...

1.) P5BDE_1.30a - soubor poskytovaný ASRockem s podporou AHCI, nepodporuje Xeony2.) A771.ROM - přidána podpora Xeonů3.) A771SLIC.ROM - podporuje Xeony a obsahuje SLIC (pro ty, co vědí, jinak to nepotřebuješ)Všechny BIOSy umějí i původní procesor, podporu pro Xeon mají přidány až modely v bodech 2.) a 3.).

ok, díky moc!