» Poradna » Notebooky

"Pro dokončení API není dostat.prostředků". Vuescan Hamrick Epson Perfection660

Zakoupil jsem Vuescan Hamrick http://www.hamrick.com/ a po instalaci nejde spustit. Nepomohla mi ani podpora Hamrick. Lenovo mi hlásí Pro dokončení API není dostatek prostředků. ntb nikdy nedávám do spánku, jen vypínám.

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi základní info:1) verzi OS;2) přesný typ skeneru.Doplň.

Jsedm laický hlupec Windows 10Epson perfection 660

Mě Vuescan pod W7 jede naprosto bez problémů, Takže problémem bude nejspíš nekompatibilita s W 10.

Na NTB Toshiba mi to na W10 jede bez problémů. Lenovo ne.