» Poradna » Mobily

Pro audiofily - co k Marantz NR1604 a Tannoy Mercury V4.

Zdravim, mam repro Tannoy Mercury V4, budu zamenovat obstarozni, 17 let stary receiver Technics za modernejsi Marantz ( http://www.luxusni-elektronika.cz/polozka/marantz_nr1604_ce... ).Resim jeden problem - chci si casem pro domaci kino poridit nejaky subwoofer a zadni satelity s tim, ze na ty zadni repro NEMUZU vest v zadnem pripade kabel, ale potrebuji to vyresit bezdratove. Existuje nejake reseni?

Odpovědi na otázku

Na bezdrát zapomeň. -pokud to nebude např. Bang & Olufsen.

Uvazuju jeste o tomto http://www.elektronet.cz/av-receiver-onkyo-tx-nr616-b co doporucite?

Onkyo mohu jedině doporučit. Má výborný zvuk jak pro kino,tak pro muziku -klidně zvládne i klasiku.Takový hodně realistický,výborná dynamika,vykreslení prostoru.Toto platí i pro levnější modely.

> Kabel jinak nic neočekávej a hlavně ne chod bez rušení.

V ziadnom pripade si nepolepsis. Co sa tyka zvuku (nie vybavenia) je to total nanic. Porovnaj THD s tym tvojim 17 rocnym kuskom a budes sa hodne a moc cudovat co sa to predavaju teraz za kramy.