Privreni krytu: mizici disky, chybove hlasky, 0vy soubor

Ahoj, mam relativne cerstve nainstalene Windows XP SP2 a to na PC NB Dell D600.

Cas od casu necham bezet notebook pres noc s tim, ze privru kryt(jen tak aby si pocitac myslel ze je zavreny kryt - mam nastaveny setric tak, ze se neuspi PC ale jen zhasne display).
Kdyz se rano probudim, prijdu k PC a otevru kryt displeje, deje se nasledujici:

V cca 2 vterinovem obrazovka zhasne, pak se rozsviti, pak zhasne... a tak furt dokola. Na displeji sviti systemovy chybovy box:

cacls.exe - Chyba aplikace
Spravna inicializace aplikace (0xc000012d) se nezdarila. Klepnutim na tlacitko OK muzete aplikaci ukoncit.

Muzu x-krat kliknout na OK a on se objevi znovu a stale to preblikava.
Po x-tem od-OK-ovani a nejakem case hlaska zmizi pac se misto ni objevi jina chyb. hlaska:

cacls.exe - Chybna bitova kopie
Aplikace nebo knihovna DLL C:\WINDOWS\AppPatch\AcGenral.DLL neni platnou bitovou kopii systemu Windows.
Porovnejte soubor s instalacni disketou.

a displej uz sviti normalne furt(poznamka: myslim ze nazev souboru pokazde jiny, minule to bylo neco ve windows/system32...).

Ale!

Ikdyz displej uz sviti normalne, po odklikavani OK u chyb. hlasky se stridaji tyto 2 vyse zminene chybove hlasky. Mezi tim se disk C i pripojeny USB disk(G ale to je nepodstatne) vypinaji a zapinaji = mizi v systemu a nelze s nimi prakticky pracovat. Prace na PC je absolutne nemozna - pomuze jen vypnuti PC(ukoncuje se dlouho a po chvili co zmizi plocha(a odklikani danych chyb. hlasek) se sekne a musim dat tvrdy restart). Pak PC nabehne a jede naprosto normalne - i dany soubor AcGenral.DLL je naprosto v poradku.... Jeste jsem zjistil ze muj program Budik, ktery bezi na pozadi a udalosti si uchovava do souborou INI, ma po probuzeni tento INI soubor smazany - resp. je tam ale nulove velikosti. Jakekoliv ostatni na PC veci(uspani a probuzeni) jinak funguji na 100%. Jen to nevinne zavreni krytu s vypnutim displeje na delsi cas zacne takhle zlobit. Pokud si pamatuji(jeste dnes testnu) tak Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

"Cas od casu necham bezet notebook pres noc s tim, ze privru kryt(jen tak aby si pocitac myslel ze je zavreny kryt - mam nastaveny setric tak, ze se neuspi PC ale jen zhasne display)."
TRANSLATE:
"Cas od casu si schvalne nicim notebook tak, ze ho necham bezat cez noc a znemoznim mu chladenie privrenim krytu, mam nastaveny setric tak, ze se neuspi PC (asi stahuje, alebo rendruje video) a to vsetko bez chladenia so zavretym krytom"

Dokazom toho je:
"kdybych kryt neprivrel a nechal vypnuti displeje na setrici(tj. klasika: vypnout monitor po xx minutach) tak je to vse naprosto v pohode"

Nema nekdo sajn co se deje? - neodpovedal si si sam?

P.S. salave teplo okolo klavesnice pri privretom displeji ti vypali nechutne flaky na displej.

Fakt tak to jsem nevěděl, a on ten Monitor, tak hřeje, třeba a nebo, jak, no, zajímavé, podobná Chybová hláška, se mi snad, taky, kdysi zobrazovala, zajímavé, tak že by se ten počítač, přes noc vždycky, přehrál a pak házel, chybové hlášky, kdo-ví, tedy!

Hele, ale jestli ti jde jen o ušetření těch Pár Wattů, že se ti displej vypne, hned, tak to za ty problémy, snad ani nestojí, pokud to dělá všechno tohle, tam pak snad, radši dát, displej, uspat po několika Minutách když to nebude, dělat, problém, těch pár Wattů, za těch pár Minut, jestli vůbec, pár, co ten LCD Monitor, spotřebuje, snad přežiješ, a kdyby, ti vadilo dal jsi třeba kódovat Video, a vadilo by ti že ti Monitor, toho NoteBOOKu, svítí do obličeje, tak ten NoteBook otoč, a je po problému, ne a nebo, ne, a tak samozřejmě že když dáš, tvrdý Reset tomu počítači, tak si ten Operační systém Microsoft WINDOWS, třeba XP Proffesional SP3, asi nějaká verze CZ, nemusí stačit, všechno uložit, a pak je ten soubor, s koncovkou INI, té aplikace Budík, prázdný to dá rozum, snad, ne a nebo, ne co?

Takze:
1) v noci nic nerenderuje ani nevrti video, prave ze jen stahuje => nema duvod se zahrivat(lze poznat i dle zvuku - tichounce spokojene vrni ci rovnou vypne fofrnik)
2) prave proto jsem psal ze jej nezaviram, ale jen privru(vysledek je pro OS stejny - vypne displej) takze tam je dost mezery pro chlazeni(cca 6cm u kraje krytu)
3) pouzivam to proto ze chci aby to jelo a nesvitila mi tu do noci zarovka do ksichtu :)

ale je teoreticky mozne ze se to i pres to v nestrezeny okamzik cimsi zatizi a zahreje :(, jinde mi to fakt nedela

Hm, to je postup jak v Kocourkově. Když já chci, aby mi zhasl display, tak klepnu Fn+F7, on zhasne, já taky a je všude klid.

tezko rict, D600 - to uz je pekne stary ze ?

Hlášky o chybné bitové kopii někdy mohou být způsobemy chybou paměti RAM. Prověřte ji trochu důkladněji nějakým vhodným programem (Memtest a pod.).

nemohouci | 17. 10. 2010 17:00:
Ja tam zadnou takovou moznost s Fn+Fx nemam :( pro sichr sem zkusil vsechny kombinace a nic.

Dr.No64 | 17. 10. 2010 17:30
No, nejnovejsi masina to neni, ale me naprosto staci(Centrino CoreSingle:) 1,6GHz)

JP [88.101.225.xxx] | 18. 10. 2010 2:56
Dobra rada, pamet uz me taky parkrat napadla, zkusim to v noci memtestem

Jinak zkouseno v noci bez priklopeni krytu a s monitorem vypnutym setricem - vse OK, takze se to asi fakt i pri pouze privrenem displeji prehriva

Jen na okraj, DELLů mi rukama prošlo celkem dost a třeba taková D620 to má určitě,( obecně spousta ntb), a snad každý má možnost přepnout obraz na externí monitor nějakou kombinací kláves. Výsledkem je pak dle typu ntb a instalovaného sw resp ovladače grafické karty:
1) režim vypnutého LCD - vše je zobrazováno na externím monitoru
- osobně s úspěchem používám doma u své TOSHIBY připojené k LCD televizi
2) režim kolování - stejný obraz na interním LCD i externím monitoru
3) režim rozšířené pracovní plochy - jedna plocha Windows se roztáhne na oba displeje
- opět s úspěchem používám třeba v práci když potřebuju mít více dokumentů vedle sebe, což na 13" displeji ntb zas až tak dobře nejde....

A jinak jak už tu bylo psáno, proč nenastavíte v režimech napájení že se obrazovka vypne po x minutách ?

A to přehřívání - je otázka jak má ta D600 dělaný chlazení, kde nasává a kde vyfoukává vzduch.