» Poradna » Počítačové sítě

Privátní IP adresa

Dobrý den,od svého ISP mám privátní IP adresu. Existuje nějaké např. softwarové řešení, abych i přes toto mohl na svém počítači zprovoznit např. FTP server dostupný z internetu? Mám na mysli např. vytvoření jakéhosi tunelu zkrz síť mého ISP atd. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Teoreticky ano, ale tunel byste musel zakončit na stroji s veřejnou adresou. Máte nějaký takový? Asi ne..Jinak budete mít smůlu. :o(

vytvorit port-foward (tedy tunel) muze vytvorit asi pouze vas ISP,  takze podle toho kdo to je a co je zac.Jinak urcite bude nabízet verejnou IP za priplatek nebo zdarma., zeptat se ho

zdarma? to bych se HOOOOOOOODNE divil

 tak u nás treba jo : http://www.klfree.net/view.php