» Poradna » Windows (a jiné OS)

Přitahování oken ve Windows 10

Zdravím, koupila jsem si nový notebook od MSI s Windows 10 a už od prvního startu se mi při přesunutí jakéhokoliv okna nabízí přitahování na přednastavenou polohu okna. Jde o menší průhlednou tabulku dělenou na několik částí. Dejme tomu, když mám otevřené stažené soubory a chci okno přesunout o něco doleva, okno se automaticky přitáhne k levé straně obrazovky. Lze tuto funkci někde v nastavení vypnout? Omlouvám se, jestli se tento dotaz opakuje.

Odpovědi na otázku

Nastavení, Systém, Multitasking ... trochu se snaž.

Tím to není, multitasking mám vypnutý

Tak jsem se "trochu snažil" ale bez úspěchu, tato karta opravdu můj popsaný problém neřeší :)

Screenshot? jako jenom posuneš myší na stranu a ono se automaticky přitáhne a pak zobrazí to menu kde si můžeš do toho Snapu přidat další program? Pokud se to dělá automaticky tak tipuju na nějakou blbost od MSI. Na takovémhle notebooku bych nikdy nenechal defaultní instalaci. Doporučuju čistou instalaci Windows 10 Home 64bit.

http://i.imgur.com/MHEacki.png a http://i.imgur.com/DCrC0ix.pngnezobrazuje to žádné menu, jenom se upraví velikost okna

Tak nakonec je to opravdu předinstalovaným MSI True Color, stačilo jít do Tools a vypnout desktop partition :D

Tušil jsem, že to bude nějaká kravina od výrobce..

Díky taky mě to extrémně sralo Totálně nechápu jak to může někomu připadat užitečné.