» Poradna » Notebooky

Prístup k webkamere

Dobrý večer. Už 3 dni mi ESET Smart Security hlási upozornenie o povolenie prístupu k webovej kamere. Mám vypnuté používanie webkamery vo všetkých aplikáciach,ale aj tak mi to hlási. Povolenie k prístupu je k programu Host Process for Windows Task...a nachádza sa v položke System32. To upozornenie nemá ani červené vírusové označenie,ale zelené a je tam aj zelené fajka :) Neviete čo s tým?

Odpovědi na otázku

Zisti presne ktorý proces to je.Pri notifikácii to proste zakáž.

Smaž tu sračku.. ESET Smart Security