» Poradna » Počítačové sítě

Přístup k iCloudu z iOS

Zdravím,potřeboval bych poradit s iCloudem. Z žádného iOS zařízení připojeného na domácí WiFi nelze stahovat ani nahrávat data na iCloud Drive, a aní sdílet fotky. Přes Windows na stejné síti vše funguje. Používám router TL-WDR3600. Očekával bych chybu v iOS zařízení, ale jeden iPhone jsem uvedl do továrního nastavení a beze změny. Neustálé načítání, a nakonec nic. Na jiné WiFi funguje vše bez problému.Obracím se na Vás s dotazem, co by to mohlo způsobovat? na co bych se měl zaměřit? V routeru mám aktuální firmware.

Odpovědi na otázku

Ahoj, poslední dobou mívám podobný problém. Za vším ale stojí ten posraný TP-Link

Jak se to projevuje u tebe?