» Poradna » Mobily

Přípona .ced

Ahoj všichni, mám takový problém. Když z kamery přesunu všechny videa do počítače, mají příponu .CED, která nelze v ničem přehrát. Proto se obracím na Vás, nevíte, jak to buď přeformátovat nebo neznáte nějaký program, který by to uměl přehrát. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

Ujo Google

Fakt díky, v životě by mě to nenapadlo.

Pokud se neobtěžuješ napsat ani základní údaje, jako třeba typ kamery a jakým způsobem to přesouváš, tak co čekáš za radu? Máš pocit, že tady někdo má křišťálovou kouli? Ne, fakt nemá. *.CED není video, evidentně to přesouváš nějak blbě. Mimochodem, videa, fotky atd. se ze zařízení zásadně nepřesouvají, ale kopírují a teprve až se přesvědčíš, že soubory v PC jsou v pořádku, můžeš je v kameře smazat.