Připojování hardware

Dobrý den, v počítači se mi najednou začal připojovat a hned zase odpojovat nějaký hardware.Je to jen na kratičkou chviličku, tak ani nestačím nic postřehnout.Jen se ozve zvuk jako při připojení a hned zase zvuk jako při odpojení.Nevím co s tím, dokázal by někdo poradit, jak zjistit o co se jedná?Předem díky

Odpovědi na otázku

... nedostatečný popis ... rozveď ...

Pracuji na pc a najednou z ničeho nic se ozve zvuk, který signalizuje připojení hardwaru, jako např.když zasunu do USB externí disk.Okamžitě na to se ale ozve zvuk, jako když z USB kabel vysunu vysunu.

Teď jsem ještě zkusil Správce zařízení, kde se neustále objevuje žlutý trojúhelník s vykřičníkem u Neznámé zařízení USB. Když ho odinstaluji, znovu se objeví a to se zvukem připojení hardware

... vše odpoj /včetně tiskárny, scaner, ...atd. / a jen myš a klávesnici /přes USB ?/ a i flashdisk a USB externí disk ... / zkrátka se ti na tvé PC připojují Klingoni zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_ras_ve_Star_T... ...

Že by se aktualizoval Realtek...?