» Poradna » Mobily

Pripojnie 3 sluchadok ku PC pomocou rozdvojky

Dobrý deň, mám takú možno hlúpu otázku, ale nedá mji spať. Je možné aby som sprevadzkoval 3 sluchadka na 1 pc pomocou rozdvojok? 1 rozdvojka zapojená v hlavnom 3,5 mm slote, a druha rozdvojka zapojená do druhej. Nakoniec do vsetkych sltotov napojit 3 slúchadka. Fungovalo by to?Vopred ďakujem za odpoved.

Odpovědi na otázku

Ano, v podstatě by tomu nemělo nic bránit. Otázka jen je, jestli zvukovka bude mít dostatečný výkon na 3 sluchátka :)

A co ti na tom nedá spát? Stačilo se rozhlédnout po internetu. Tobě poslouží '3 way mini jack splitter'. Prodává se ale i verze pro 5 sluchátek, např.:http://mdrelectronics.com/ProductDisplay.asp