» Poradna » Mobily

Připojím se k wifi ale internet nejde - Lenovo P70

Z ničeho nic mi přestal jít internet v mobilu, k wifi se bez problému připojím ale tím to končí. A já teď nevím jestli je problém v mobilu nebo routru. Zkoušel jsem změnit kanály, ale žádná změna. Napadá někoho v čem by mohl být problém?

Odpovědi na otázku

Pokud by byl špatně kanál (CZ<>US/12,13), pak by ses ani nepřipojil k WiFi, v tom to nebude.Vyzkoušej se mobilem připojit k jiné Wi-Fi síti, máš-li tu možnost a uvidíš, jestli Internet půjde nebo ne, případně ho vyzkoušej alespoň přes data.

Přes data všechno jede v pořádku, možnost jiné wifi teď nemám, ale asi to zkusím u sousedu a uvidím.

Restartovat telefon i router jsi předpokládám už udělal.

Jo udělal, přemýšlím o továrním nastavení ale nechci přijít o všechny data.

A internet v pc funguje? Treba mobil vyskusat v inej wifi a iny mobil (zariadenie) pripojit do wifi a vyskusat

Tak jsem to zkoušel i na jiné wifi a pořád to nejde, takže problém bude v mobilu.

Tak se problém vyřešil, navrácením do továrního nastavení Ale pořád netuším čím to mohlo být.